Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Facebook запускає месенджер для дітей до 13 років. Що зможуть контролювати батьки

Соціальна мережа Facebook випустила дитячий варіант свого месенджера під назвою Messenger Kids

Про це повідомляє Endadget.

Програма розроблена для дітей віком до 13 років і поки що доступна тільки в США і лише на платформі iOS. Проте вже до кінця цього року обіцяють випустити версію для Android.

Реєстрація в Messenger Kids проводиться тільки через акаунт одного з батьків, оскільки політика Facebook забороняє створення дитячих сторінок. Батькам потрібно завантажити додаток на смартфон або планшет своєї дитини і підтвердити сторінку з допомогою свого облікового запису в Facebook.

Як стверджують розробники, для батьків доступний "м’який" контроль за дитиною , а саме контроль за додаванням друзів, повний доступ до переписок і контактів.

Окрім цього, дитяча сторінка не буде потрапляти в результати звичайного пошуку, а щоб діти змогли "подружитися", їх батькам треба буде знайти одне одного і схвалити спілкування.

В прес-релізі компанії зазначається, що більш ніж в 60% опитаних сімей діти у віці до 13 років мають власний гаджет, а 81% віком від 8 до 13 років користуються соцмережами або мессенджерами.

До того ж, більшість використовує додатки для підлітків і дорослих. Нова розробка Facebook спрямована на те, щоб захистити дітей від контактів зі злочинцями.

 


Джерело: espreso.tv 06 грудня 2017


Тегиправа дитини,   соцмережі,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Рекомендації дiтей до Лансаротського комiтету щодо подолання ризиків сексуального насильства та сексуальноi експлуатацiї дiтей в умовах iнтернет простору

Рекомендації дiтей до Лансаротського комiтету щодо подолання ризиків сексуального насильства та сексуальноi експлуатацiї дiтей в умовах iнтернет простору. Діти виділили три області, які є на їхню думку є найважливішими для того, щоб знизити рівень небезпек під час перебування дітей в інтернеті: попередження небезпек, інформування про небезпеки (освіта) та реагування (захист), а також розробили рекомендації, які є внеском у розв’язання проблеми сексуального насильства щодо дітей в веб-мережі.