Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Facebook запускає месенджер для дітей до 13 років. Що зможуть контролювати батьки

Соціальна мережа Facebook випустила дитячий варіант свого месенджера під назвою Messenger Kids

Про це повідомляє Endadget.

Програма розроблена для дітей віком до 13 років і поки що доступна тільки в США і лише на платформі iOS. Проте вже до кінця цього року обіцяють випустити версію для Android.

Реєстрація в Messenger Kids проводиться тільки через акаунт одного з батьків, оскільки політика Facebook забороняє створення дитячих сторінок. Батькам потрібно завантажити додаток на смартфон або планшет своєї дитини і підтвердити сторінку з допомогою свого облікового запису в Facebook.

Як стверджують розробники, для батьків доступний "м’який" контроль за дитиною , а саме контроль за додаванням друзів, повний доступ до переписок і контактів.

Окрім цього, дитяча сторінка не буде потрапляти в результати звичайного пошуку, а щоб діти змогли "подружитися", їх батькам треба буде знайти одне одного і схвалити спілкування.

В прес-релізі компанії зазначається, що більш ніж в 60% опитаних сімей діти у віці до 13 років мають власний гаджет, а 81% віком від 8 до 13 років користуються соцмережами або мессенджерами.

До того ж, більшість використовує додатки для підлітків і дорослих. Нова розробка Facebook спрямована на те, щоб захистити дітей від контактів зі злочинцями.

 


Джерело: espreso.tv 06 грудня 2017


Тегиправа дитини,   соцмережі,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.