Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Facebook запускає месенджер для дітей до 13 років. Що зможуть контролювати батьки

Соціальна мережа Facebook випустила дитячий варіант свого месенджера під назвою Messenger Kids

Про це повідомляє Endadget.

Програма розроблена для дітей віком до 13 років і поки що доступна тільки в США і лише на платформі iOS. Проте вже до кінця цього року обіцяють випустити версію для Android.

Реєстрація в Messenger Kids проводиться тільки через акаунт одного з батьків, оскільки політика Facebook забороняє створення дитячих сторінок. Батькам потрібно завантажити додаток на смартфон або планшет своєї дитини і підтвердити сторінку з допомогою свого облікового запису в Facebook.

Як стверджують розробники, для батьків доступний "м’який" контроль за дитиною , а саме контроль за додаванням друзів, повний доступ до переписок і контактів.

Окрім цього, дитяча сторінка не буде потрапляти в результати звичайного пошуку, а щоб діти змогли "подружитися", їх батькам треба буде знайти одне одного і схвалити спілкування.

В прес-релізі компанії зазначається, що більш ніж в 60% опитаних сімей діти у віці до 13 років мають власний гаджет, а 81% віком від 8 до 13 років користуються соцмережами або мессенджерами.

До того ж, більшість використовує додатки для підлітків і дорослих. Нова розробка Facebook спрямована на те, щоб захистити дітей від контактів зі злочинцями.

 


Джерело: espreso.tv 06 грудня 2017


Тегиправа дитини,   соцмережі,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

В допомогу українським матерям, які знаходяться на окупованій території. Порівняльний аналіз українського та російського законодавства

Українки, які мають дітей та перебувають в окупованому Криму, зіштовхнулися з низкою складнощів, серед яких невизначеність в сфері соціального захисту. Фактично тепер їх життя регулюється нормами діючого законодавства Російської Федерації, яке досить суттєво відрізняється від українського. Експерти Української Гельсінської спілки підготували порівняльну таблицю норм українського та російського законодавства, в якій можна знайти відповіді на найбільш актуальні запитання, які стосуються видів допомоги матерям. Зокрема щодо наданні відпустки по догляду за дитиною, розміру матеріальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини тощо.
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.
 

Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року

Аналітичний звіт «Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» розкриває ґендерну складову виборів до Верховної Ради України 2012 року, а саме ґендерний компонент передвиборчих програм партій та їх списків, медіа-компонент виборчої кампанії 2012 року, ґендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць, ґендерний моніторинг зустрічей кандидатів із виборцями. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children