Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Діти у садочках повинні мати обов’язковий «набір» щеплень

Діти повинні отримати набір обов’язкових щеплень для оформлення до дошкільного навчального закладу.

Про це, а також про важливість вакцинації дитини йшлося під час прес-конференції в управлінні охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації 16 червня.

Керівник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк наголосив, що в деяких країнах на батьків навіть накладають штрафи за відсутність у їхніх дітей вакцинації.

«Я думаю позиція суспільства тут також має бути однозначною – дитина повинна мати щеплення від основних хвороб», – сказав він.

За словами Ігоря Ващенюка, не можна наражати дитину на небезпеку, виступаючи проти щеплень. Як приклад негативних наслідків, які можуть мати антивакційні кампанії, він навів ситуацію, яка склалася приблизно 15 років тому, колу у Волинській області було зафіксовано спалах дифтерії. Тоді лише в Луцьку померло більше 10 дітей, а значна кількість перенесла досить тяжкі ускладнення та отримала інвалідність.

В окремих випадках дитину все ж таки можуть прийняти до садочку без щеплень, але «я думаю, що це тимчасово й потрібна спільна позиція стосовно того, що дітей необхідно щеплювати», – відзначив керівник управління охорони здоров’я.

Та додав: «Це цивілізований шлях, і якщо ми хочемо в Європу, хочемо жити під одним дахом із європейцями і щоб наш безвізовий режим залишився, потрібно щеплювати дітей».

Ігор Ващенюк також підкреслив, що батькам потрібно звернути належну увагу на своїх дітей і вчасно проходити разом із ними загальні медичні огляди.

 


Джерело: Волинські новини 16 червня 2017


Тегиправа дитини,   щеплення,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження передумов запровадження нової практики допиту опитування дитини, яка постраждала від сексуального насильства

За даними різних джерел, сексуальне насильство щодо дітей в Україні набуло тривожних масштабів. Результати опитувань дітей свідчать, що кожна п’ята дитина в Україні зазнавала різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинці були знайомими для дітей людьми, у 90% випадків про насильство відносно дітей у відповідні органи ніхто не повідомляв.
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.