Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Діти у садочках повинні мати обов’язковий «набір» щеплень

Діти повинні отримати набір обов’язкових щеплень для оформлення до дошкільного навчального закладу.

Про це, а також про важливість вакцинації дитини йшлося під час прес-конференції в управлінні охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації 16 червня.

Керівник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк наголосив, що в деяких країнах на батьків навіть накладають штрафи за відсутність у їхніх дітей вакцинації.

«Я думаю позиція суспільства тут також має бути однозначною – дитина повинна мати щеплення від основних хвороб», – сказав він.

За словами Ігоря Ващенюка, не можна наражати дитину на небезпеку, виступаючи проти щеплень. Як приклад негативних наслідків, які можуть мати антивакційні кампанії, він навів ситуацію, яка склалася приблизно 15 років тому, колу у Волинській області було зафіксовано спалах дифтерії. Тоді лише в Луцьку померло більше 10 дітей, а значна кількість перенесла досить тяжкі ускладнення та отримала інвалідність.

В окремих випадках дитину все ж таки можуть прийняти до садочку без щеплень, але «я думаю, що це тимчасово й потрібна спільна позиція стосовно того, що дітей необхідно щеплювати», – відзначив керівник управління охорони здоров’я.

Та додав: «Це цивілізований шлях, і якщо ми хочемо в Європу, хочемо жити під одним дахом із європейцями і щоб наш безвізовий режим залишився, потрібно щеплювати дітей».

Ігор Ващенюк також підкреслив, що батькам потрібно звернути належну увагу на своїх дітей і вчасно проходити разом із ними загальні медичні огляди.

 


Джерело: Волинські новини 16 червня 2017


Тегиправа дитини,   щеплення,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children