Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Діти у садочках повинні мати обов’язковий «набір» щеплень

Діти повинні отримати набір обов’язкових щеплень для оформлення до дошкільного навчального закладу.

Про це, а також про важливість вакцинації дитини йшлося під час прес-конференції в управлінні охорони здоров’я Волинської обласної державної адміністрації 16 червня.

Керівник управління охорони здоров’я Ігор Ващенюк наголосив, що в деяких країнах на батьків навіть накладають штрафи за відсутність у їхніх дітей вакцинації.

«Я думаю позиція суспільства тут також має бути однозначною – дитина повинна мати щеплення від основних хвороб», – сказав він.

За словами Ігоря Ващенюка, не можна наражати дитину на небезпеку, виступаючи проти щеплень. Як приклад негативних наслідків, які можуть мати антивакційні кампанії, він навів ситуацію, яка склалася приблизно 15 років тому, колу у Волинській області було зафіксовано спалах дифтерії. Тоді лише в Луцьку померло більше 10 дітей, а значна кількість перенесла досить тяжкі ускладнення та отримала інвалідність.

В окремих випадках дитину все ж таки можуть прийняти до садочку без щеплень, але «я думаю, що це тимчасово й потрібна спільна позиція стосовно того, що дітей необхідно щеплювати», – відзначив керівник управління охорони здоров’я.

Та додав: «Це цивілізований шлях, і якщо ми хочемо в Європу, хочемо жити під одним дахом із європейцями і щоб наш безвізовий режим залишився, потрібно щеплювати дітей».

Ігор Ващенюк також підкреслив, що батькам потрібно звернути належну увагу на своїх дітей і вчасно проходити разом із ними загальні медичні огляди.

 


Джерело: Волинські новини 16 червня 2017


Тегиправа дитини,   щеплення,   захист прав дитини

Додати коментар   Коментарi (0)

НАШІ ПРОЕКТИ

В допомогу українським матерям, які знаходяться на окупованій території. Порівняльний аналіз українського та російського законодавства

Українки, які мають дітей та перебувають в окупованому Криму, зіштовхнулися з низкою складнощів, серед яких невизначеність в сфері соціального захисту. Фактично тепер їх життя регулюється нормами діючого законодавства Російської Федерації, яке досить суттєво відрізняється від українського. Експерти Української Гельсінської спілки підготували порівняльну таблицю норм українського та російського законодавства, в якій можна знайти відповіді на найбільш актуальні запитання, які стосуються видів допомоги матерям. Зокрема щодо наданні відпустки по догляду за дитиною, розміру матеріальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини тощо.
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.
 

Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року

Аналітичний звіт «Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» розкриває ґендерну складову виборів до Верховної Ради України 2012 року, а саме ґендерний компонент передвиборчих програм партій та їх списків, медіа-компонент виборчої кампанії 2012 року, ґендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць, ґендерний моніторинг зустрічей кандидатів із виборцями. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children