Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Діти та печиво: Комаровський розставив крапки над "і"

Діти і дня не можуть прожити без чогось смачненького, наприклад без печива. Та більшість батьків переймаються тим,що дитина забагато їсть мучного, чи то печива, чи хліба. На питання, скільки і чи можна взагалі їсти маленьким дітям печиво, відповів відомий педіатр Євгеній Комаровський.

За словами лікаря, маленькі діти до двох років повинні їсти і хліб, і печиво, якщо це не єдина їхня їжа. Як підкреслив Комаровський, харчування наших чад повинне бути різноманітне.

"Якщо у дитини нормальна попа, то чому б і ні. Інша справа, якщо дитя їсть тільки хліб і печиво і більше не їсть майже нічого. Звичайно, це неправильно", - написав на своєму офіційному сайті педіатр.

Харчування дитини повинне бути повноцінним. В меню обов’язково має бути риба, м'ясо, молочні продукти та інші, які містять білок, а також овочі та фрукти.

Абсолютно нормально, якщо дитина раз в день з'їсть печива, наприклад з молоком.

"Тому головне питання не в тому, скільки він їсть хліба і печива, а скільки він їсть всього іншого", - каже лікар.

Навіть якщо дитина занадто багато їсть хліба, то і цей продукт, за словами Комаровського, може сприяти нормальній роботі кишечника, якщо хліб буде із цільнозернового борошна.

Такі вироби містять багато клітковини, яка необхідна для організму. Те ж саме стосується і каш із цільнозернових круп.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Євгеній Комаровський розповів, чому виникають ускладнення після щеплень у дітей.

 


Джерело: Знай 11 вересня 2017


Тегиправа дитини,   харчування дітей,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.
 

Дослідження передумов запровадження нової практики допиту опитування дитини, яка постраждала від сексуального насильства

За даними різних джерел, сексуальне насильство щодо дітей в Україні набуло тривожних масштабів. Результати опитувань дітей свідчать, що кожна п’ята дитина в Україні зазнавала різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинці були знайомими для дітей людьми, у 90% випадків про насильство відносно дітей у відповідні органи ніхто не повідомляв.
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.