Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Діти та печиво: Комаровський розставив крапки над "і"

Діти і дня не можуть прожити без чогось смачненького, наприклад без печива. Та більшість батьків переймаються тим,що дитина забагато їсть мучного, чи то печива, чи хліба. На питання, скільки і чи можна взагалі їсти маленьким дітям печиво, відповів відомий педіатр Євгеній Комаровський.

За словами лікаря, маленькі діти до двох років повинні їсти і хліб, і печиво, якщо це не єдина їхня їжа. Як підкреслив Комаровський, харчування наших чад повинне бути різноманітне.

"Якщо у дитини нормальна попа, то чому б і ні. Інша справа, якщо дитя їсть тільки хліб і печиво і більше не їсть майже нічого. Звичайно, це неправильно", - написав на своєму офіційному сайті педіатр.

Харчування дитини повинне бути повноцінним. В меню обов’язково має бути риба, м'ясо, молочні продукти та інші, які містять білок, а також овочі та фрукти.

Абсолютно нормально, якщо дитина раз в день з'їсть печива, наприклад з молоком.

"Тому головне питання не в тому, скільки він їсть хліба і печива, а скільки він їсть всього іншого", - каже лікар.

Навіть якщо дитина занадто багато їсть хліба, то і цей продукт, за словами Комаровського, може сприяти нормальній роботі кишечника, якщо хліб буде із цільнозернового борошна.

Такі вироби містять багато клітковини, яка необхідна для організму. Те ж саме стосується і каш із цільнозернових круп.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Євгеній Комаровський розповів, чому виникають ускладнення після щеплень у дітей.

 


Джерело: Знай 11 вересня 2017


Тегиправа дитини,   харчування дітей,   здоров'я дітей,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

В допомогу українським матерям, які знаходяться на окупованій території. Порівняльний аналіз українського та російського законодавства

Українки, які мають дітей та перебувають в окупованому Криму, зіштовхнулися з низкою складнощів, серед яких невизначеність в сфері соціального захисту. Фактично тепер їх життя регулюється нормами діючого законодавства Російської Федерації, яке досить суттєво відрізняється від українського. Експерти Української Гельсінської спілки підготували порівняльну таблицю норм українського та російського законодавства, в якій можна знайти відповіді на найбільш актуальні запитання, які стосуються видів допомоги матерям. Зокрема щодо наданні відпустки по догляду за дитиною, розміру матеріальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини тощо.
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.
 

Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року

Аналітичний звіт «Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» розкриває ґендерну складову виборів до Верховної Ради України 2012 року, а саме ґендерний компонент передвиборчих програм партій та їх списків, медіа-компонент виборчої кампанії 2012 року, ґендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць, ґендерний моніторинг зустрічей кандидатів із виборцями. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.