Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Діти і шимпанзе спілкуються однаковими жестами, - дослідження

Вчені з'ясували, що жести людських дітей у значній мірі перетинаються з мавпячими: спільними виявилися 89%

Про це йдеться у статті, опублікованій в Animal Cognition.

Маленькі діти, які ще не навчилися зв'язно говорити, спілкуються з оточуючими за допомогою складної суміші міміки, звуків і жестів.

Жестикуляція дитини піддається розкладанню на складові частини, класифікації та "перекладу". Тепер з'ясовується, що її виникнення, ймовірно, сталося задовго до утворення нашого виду.

Британо-німецька група психологів під керівництвом Кетрін Хобайтер (Catherine Hobaiter) з Сент-Ендрюського університету уважно вивчила відеозаписи ігор маленьких дітей в дитячих садах Німеччини і Уганди. "Піддослідними" виявилися в цілому 13 дітей у віці від восьми до 21 місяця.

Як з'ясувалося, при спілкуванні одне з одним вони використовували 52 більш-менш конкретних жести, причому вони були однакові і в Європі і в Африці.

Таку "лексику" вчені порівняли з жестами шимпанзе, що живуть в лісі Будонго в Уганді. З боку шимпанзе в досвіді брали участь особи різного віку - до 51 року.

Як з'ясувалося, жести людських дітей в значній мірі перетинаються з мавпячими. Спільними виявилися 46 жестів - 89%.

Подібно шимпанзе, вони використовували їх як окремо, так і послідовно, і гнучко застосовували індивідуальні жести для різних цілей. Таким чином, можна говорити про спільне коріння і цієї давньої "мови".

Втім, є і відмінності "діалектів" різних видів. Так, немовлята значно частіше, ніж мавпи, використовують вказівні жести, крім того, помах відкритою долонею швидше за все є унікальною особливістю мови жестів людей.


Джерело: espreso.tv 14 вересня 2018


Тегиправа дитини,   психологія дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.