Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Діти і бізнес: чому дітей треба вчити соціальному підприємництву?

Про соціальний бізнес для дітей, який можна зробити прибутковим, Громадському радіо розповіли Світлана Олейнікова та Тетяна Саніна.

У студії Громадського радіо Світлана Олейнікова, керівниця і власниця соціального бізнесу та Тетяна Саніна, представниця громадської організації «Чародім». Вони розповіли як навчають дітей створювати свій соціальний прибутковий бізнес:

«Ми запрошуємо на свої програми дітей від 14-ти до 17-ти років. Саме в цей час формуються плани на майбутнє. Ми не знаємо скільки відсотків почне займатися бізнесом після наших курсів, але ми хочемо з самого початку орієнтувати підлітків саме на те, щоб заробляючи гроші, вони вирішували проблеми суспільства, громади, що вони вирішували проблеми, яких забагато. Вони можуть працювати з 14-ти років, відкривати ФОП – з 16-ти. Тобто до 16-ти років можна бізнес-план довести до класного стану, і реалізовувати свій бізнес. Їхні ідеї дуже класні, які вирішують саме їхні проблеми, якими мало хто опікується», – сказала Світлана Олейнікова.

Тетяна Саніна також розповіла про ідеї, з якими діти приходять на програму:

«У нас був один портал про обмін навчальними закладами – школами та університетами, але з точки зору дітей, а не з точки зору, відповідно, університетів чи держави. Суть в тому, що люди між собою домовляються – особистості, не організації, і можуть гостювати один у одного на різних програмах. Також було видавництво, яке буде видавати книжки для тих, хто слабко бачить. Також була навчальна програма антипропаганди для підлітків, на рівні, щоб це могли зрозуміти підлітки, а не тільки дорослі», – сказала Тетяна Саніна.

 


Джерело: Громадське радіо 12 жовтня 2017


Тегиправа дитини,   освіта,   бізнес,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.
 

Голоси дітей – проти насильства щодо дитини

Слова дітей з усього світу про попередження насильства щодо дитини відобразились на сторінках книги " Голоси дітей - проти насильства щодо дитини".
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.
 

Дослідження передумов запровадження нової практики допиту опитування дитини, яка постраждала від сексуального насильства

За даними різних джерел, сексуальне насильство щодо дітей в Україні набуло тривожних масштабів. Результати опитувань дітей свідчать, що кожна п’ята дитина в Україні зазнавала різних форм сексуального насильства. У понад 80% таких випадків злочинці були знайомими для дітей людьми, у 90% випадків про насильство відносно дітей у відповідні органи ніхто не повідомляв.