Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Діти і бізнес: чому дітей треба вчити соціальному підприємництву?

Про соціальний бізнес для дітей, який можна зробити прибутковим, Громадському радіо розповіли Світлана Олейнікова та Тетяна Саніна.

У студії Громадського радіо Світлана Олейнікова, керівниця і власниця соціального бізнесу та Тетяна Саніна, представниця громадської організації «Чародім». Вони розповіли як навчають дітей створювати свій соціальний прибутковий бізнес:

«Ми запрошуємо на свої програми дітей від 14-ти до 17-ти років. Саме в цей час формуються плани на майбутнє. Ми не знаємо скільки відсотків почне займатися бізнесом після наших курсів, але ми хочемо з самого початку орієнтувати підлітків саме на те, щоб заробляючи гроші, вони вирішували проблеми суспільства, громади, що вони вирішували проблеми, яких забагато. Вони можуть працювати з 14-ти років, відкривати ФОП – з 16-ти. Тобто до 16-ти років можна бізнес-план довести до класного стану, і реалізовувати свій бізнес. Їхні ідеї дуже класні, які вирішують саме їхні проблеми, якими мало хто опікується», – сказала Світлана Олейнікова.

Тетяна Саніна також розповіла про ідеї, з якими діти приходять на програму:

«У нас був один портал про обмін навчальними закладами – школами та університетами, але з точки зору дітей, а не з точки зору, відповідно, університетів чи держави. Суть в тому, що люди між собою домовляються – особистості, не організації, і можуть гостювати один у одного на різних програмах. Також було видавництво, яке буде видавати книжки для тих, хто слабко бачить. Також була навчальна програма антипропаганди для підлітків, на рівні, щоб це могли зрозуміти підлітки, а не тільки дорослі», – сказала Тетяна Саніна.

 


Джерело: Громадське радіо 12 жовтня 2017


Тегиправа дитини,   освіта,   бізнес,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

В допомогу українським матерям, які знаходяться на окупованій території. Порівняльний аналіз українського та російського законодавства

Українки, які мають дітей та перебувають в окупованому Криму, зіштовхнулися з низкою складнощів, серед яких невизначеність в сфері соціального захисту. Фактично тепер їх життя регулюється нормами діючого законодавства Російської Федерації, яке досить суттєво відрізняється від українського. Експерти Української Гельсінської спілки підготували порівняльну таблицю норм українського та російського законодавства, в якій можна знайти відповіді на найбільш актуальні запитання, які стосуються видів допомоги матерям. Зокрема щодо наданні відпустки по догляду за дитиною, розміру матеріальної допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, допомоги при народженні дитини тощо.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Навчально-методичний посібник «Організація роботи з розв’язання проблеми насильства в школі»

Навчально-методичний посібник створений для поширення інформації про можливості системної тренінгової роботи з дітьми, батьками та педагогами задля подолання насильства над дітьми в школі. Посібник стане в нагоді вчителям, соціальним педагогам, психологам та іншим спеціалістам, які працюють безпосередньо з дітьми. Система тренінгів, що представлена у посібнику, випробувана в 20 пілотних школах при роботі з педагогічними колективами.
 

Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року

Аналітичний звіт «Ґендерний моніторинг парламентських виборів 2012 року» розкриває ґендерну складову виборів до Верховної Ради України 2012 року, а саме ґендерний компонент передвиборчих програм партій та їх списків, медіа-компонент виборчої кампанії 2012 року, ґендерний моніторинг кандидаток-мажоритарниць, ґендерний моніторинг зустрічей кандидатів із виборцями. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.