Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Дніпрян попередили як вберегти дітей від травматизму

10 січня, під час прес-конференції в ІА "Мост-Дніпро" завідувач відділенням невідкладної допомоги Андрій Сягайло розповів кілька корисних порад, як зберегти здоров’я малечі та убезпечити їх від травматизму, інформує Дніпроград.

"Дитячий травматизм здається неминучим злом, особливо в період канікул, коли важко контролювати дитину і захищати її від небезпек. Насправді, більшості травм і небезпечних ситуацій можна уникнути. І профілактика дитячого травматизму лягає на плечі батьків. Дитячий травматизм поширений куди більше, ніж травматизм дорослих, і це не дивно. Діти дуже допитливі, намагаються активно пізнавати навколишній світ. Але при цьому життєвих навичок у них ще мало, і вони не завжди уміють оцінити небезпеку ситуації. Тому дитячі травми, на жаль, не рідкість", - розповів Андрій Сягайло.

Відтак протягом 2017 року у відділення невідкладної допомоги потрапило 26 тисяч дітей. З них 12 тисяч тих, хто отримав забої, 7 тисяч - переломи. Дитячі травми класифікуються на побутові - 40%, вуличні - 35%, шкільні та спортивні - 25%.

Звичайно, повністю викоренити дитячий травматизм неможливо. Але завдання батьків – максимально забезпечити свою дитину.

"Способи профілактики дитячого травматизму залежать від віку дитини. Важливо пояснювати та розповідати дітям чому ті чи інші дії робити не можна, навіть у трирічному віці діти вже цілком здатні сприймати аргументацію. Чим старшою стає дитина, тим більш важливим стає пояснювання правил безпеки", - розповів експерт.


Джерело: ДНІПРОГРАД 11 сiчня 2018


Тегиправа дитини,   здоров'я дітей,   травматизм,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Буклет:види насильства та його попередження

Буклет для дітей шкільного віку, де описані види насильства та можливості його попередження.
 

Звіт про дотримання прав дитини в Україні "Голоси Дітей"

Цей звіт є результатом роботи експертів Коаліції НУО «Права дитини в Україні» та робочої групи дітей, що зібралися для того, аби дослідити та показати стан дотримання прав дитини в Україні з точки зору самих дітей. Дослідження важливе для розуміння проблем, з якими стикаються діти у повсякденному житті, та дає рекомендації щодо змін, необхідних для кращого забезпечення прав дитини.
 

Загальні висновки і рекомендації моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільника (2013)

Загальні висновки та рекомендації за підсумками моніторингу дотримання прав дитини в приймальниках-розподільниках для дітей органів внутрішніх справ (2012-2013). Моніторинг був здійснений Коаліцією громадських організацій "Права дитини в Україні" за ініціативи Міністерства внутрішніх справ та підтримки Міжнародного фонду "Відродження" та Міжнародної організації Save the Children
 

Методичні рекомендації "Організація роботи з розв`язання проблеми насильства в загальноосвітньому навчальному закладі"

У методичних рекомендаціях описано підхід до подолання насильства через відповідне управління діяльністю загальноосвітнього навчального закладу, спрямоване на попередження насильства. Підхід було опрацьовано у чотирьох пілотних загальноосвітніх навчальних закладах України, співпраця з якими є продовженням багаторічної роботи Жіночого консорціуму України у напрямку попередження насильства над дітьми. Рекомендації стануть в нагоді директорам та директоркам,вчителям та вчителькам, соціальним педагогам та едагогиням, психологам та психологиням, та іншим спеціалістам та спеціалісткам, які працюють з загальноосвітніми навчальними закладами щодо попередження насильства щодо дітей.