Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Чверть підлітків залежні від смартфонів

Майже чверть сучасних молодих людей настільки залежні від своїх смартфонів, що у них з'являються симптоми «психологічної ломки», коли немає постійного доступу до гаджету.

Про це свідчать результати дослідження Королівського Лондонського коледжу, повідомляє BBC.

"Майже чверть молодих людей настільки нерозлучні зі своїми смартфонами, що це стає схожим на залежність", - йдеться у дослідженні.

Британські вчені проаналізували дані 41 дослідження, у яких загалом взяли участь 42 тис. підлітків.

Згідно з результатами, 23% респондентів не можуть контролювати час, проведений перед екраном телефону, та відчувають занепокоєння, якщо гаджета немає поруч. Науковці зазначили, що залежність може спричиняти паніку та тривожність, а також шкодить іншим корисним заняттям.

Дослідники зазначають, що таке звикання призводить до того, що діти стають дратівливими і починають панікувати, якщо у них немає доступу до смартфону.

Дослідники застерігають, що така залежність може мати серйозні наслідки для психічного здоров'я молодої людини.


Джерело: УКРІНФОРМ 02 грудня 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини,   гаджети

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.