Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

Безпека дітей на карантині: у деяких областях дитячі майданчики під забороною

Під час карантину батькам рекомендують не гуляти з дітьми на дитячих майданчиках, у деяких областях вже діє заборона. Про це повідомляє УНН із посиланням на сторінку Facebook ЄМалятко.

"Дитячі майданчики - під забороною. Під час карантину батькам з дітьми не слід відвідувати дитячі та спортивні майданчики", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, чому важливо дотримуватися правила:

- слід зберігати соціальну дистанцію - тобто не наближатися одне до одного менше ніж на півтора метри. Маленькі діти можуть не усвідомлювати цього, особливо під час активних ігор - тому на час карантину їх краще обмежити.

- є докази, що на деяких поверхнях вірус може жити від декількох годин до декількох днів. Тому краще уникати спортивних, ігрових конструкцій та інших поверхонь, яких торкається багато людей.

"Заборона відвідувати дитячі та спортивні майданчики уже діє у Києві, Тернополі, Хмельницькому, Бердичеві. У інших містах проводиться регулярна дезінфекція, проте користування майданчиками все ж потрібно обмежити", - йдеться у повідомленні.


Джерело: УНН 26 березня 2020


Тегиправа дитини,   карантин,   захист прав дитини,   здоров’я дітей,   коронавірус

НАШІ ПРОЕКТИ

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.