Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

15 листопада у Раді виступатимуть діти

У п'ятницю, 15 листопада, із нагоди Дня прийняття конвенції ООН із прав дитини у Верховній Раді з промовою виступлять діти

Про це повідомив голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час пленарного засідання, передає Depo.ua.

Так, за його словами, 20 листопада світ відзначає 30-річчя прийняття конвенції ООН з прав дитини. Щорічно у цей день діти у всьому світі виконують певну роль у сфері політики, бізнесу, ЗМІ, спорту та інших сферах, якими зазвичай керують дорослі.

"До нас зараз звернулись представники ЮНІСЕФ України з пропозицією долучитись парламентом до цієї глобальної ініціативи, запросити дітей до Верховної Ради України і надати їм змогу виступити з трибуни парламенту 15 листопада. Це буде близько 5 хв виступу. З листом щодо підтримки цієї ініціативи до мене звернувся профільний комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики", – сказав Разумков.

Голова парламенту виставив пропозицію на голосування. "За" проголосували 315 народних обранців.

 


Джерело: depo.ua 15 листопада 2019


Тегиправа дитини,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Права дівчини (витримки з Національного паралельного звіту з виконання Пекінської декларації та Платформи дій. 2019)

Звіт про дотримання прав дівчини.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок

 

Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах України

Метою Дослідження з питань гендерних аспектів насильства у школах було з’ясування рівня розуміння, сприйняття дітьми та вчителями і вчительками гендерних проблем та, зокрема, ставлення до проблеми гендерного насильства у загальноосвітніх навчальних закладах.
 

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.