Жіночий консорціум України - це об’єднання, засноване жіночими громадськими організаціями, для забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків та благополуччя дітей в Україні.

БІЛЬШЕ

ЄС закликає боротися за права кожної дитини

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею, який відзначається 12 червня, Високий представник ЄС та Єврокомісія закликали боротися за права кожної дитини.

Текст їхньої спільної заяви публікується на сайті Єврокомісії.

«Сьогодні близько 152 мільйонів дітей є жертвами дитячої праці по всьому світу. Цим 152 мільйонам дітей було відмовлено у праві на доступ до освіти та на життя у безпечних умовах. З нагоди Всесвітнього дня боротьби з дитячою працею Євросоюз підтверджує власні зобов’язання щодо гарантування фундаментальних прав для кожної дитини», - йдеться у документі.

Єврокомісія нагадала: у 2019-му виповнюється 30 років з моменту прийняття Конвенції ООН з прав дитини, що робить потребу рішучої боротьби з дитячою працею ще нагальнішою. Пріоритети такої боротьби у всіх секторах економічної діяльності визначені як ключові цілі ООН до 2025 року.

Як наголошується у заяві, Євросоюз використовує всі доступні важелі - політичні, дипломатичні, гуманітарні - для подолання транскордонної проблеми примусової дитячої праці. Крім того, ЄС робить внесок у захист дітей у зонах конфліктів, включаючи Сірію та Ємен.

На програми надання освіти у надзвичайних обставинах у 2019 році було спрямовано 10% бюджету ЄС, визначеного на цілі гуманітарної допомоги. До кінця року ця сума, як очікується, сягне 164 мільйонів євро.


Джерело: УКРІНФОРМ 12 червня 2019


Тегиправа дитини,   дитяча праця,   захист прав дитини

НАШІ ПРОЕКТИ

Внутрішня політика Жіночого консорціуму України з захисту дітей

Жіночий консорціум України прагне забезпечити захист усіх дітей, з якими ми працюємо. Ми прагнемо просувати права дитини, включаючи участь дитини в питаннях, які стосуються її інтересів. Саме тому Жіночий консорціум України розробив внутрішню політику захисту дитини, аби впевнитись, що всі працівники та волонтери, які контактують з дітьми, не порушували їх прав.
 

Дослідження Громадської Думки з Питань Участі Жінок у Політичних Процесах

Дане дослідження допомагає знайти відповіді на деякі з цих запитань та демонструє, що саме з приводу політичної участі жінок думають громадяни і громадянки, та які подальші кроки потрібно здійснити для того, щоб заявлена в Конституції України стаття 24 щодо надання жінкам і чоловікам рівних прав і можливостей була реалізована.
 

Гендерний Моніторинг Виборів Голів та Рад ОТГ за 2015-2017 рр.

Аналітичний звіт «Гендерний моніторинг виборів голів та рад ОТГ» розкриває кількісний і якісний аналіз гендерного виміру перших виборів до ОТГ, а саме: аналіз кількісного представництва жінок і чоловіків серед кандидатів у сільські, селищні та міські ради ОТГ, тенденції участі жінок у якості кандидаток до рад та голів ОТГ, гендерний склад рад ОТГ та обраних голів ОТГ, інтерв’ю з кандидатками 60 ОТГ на голів та у склад рад ОТГ. Збірник містить висновки та рекомендації щодо посилення ролі й участі жінок у політичному житті.
 

Альтернативна доповідь по виконанню України конвенції щодо дискримінації жінок